Facebooki hea tava

Meie Facebooki-leht on loodud mesinduse, mee ja mesilastega seotud info jagamise ning heatahtliku ja avatud suhtluse jaoks. Julgustame jagama mesilaste ja meega seotud kogemusi ning kaasa rääkima mesindusteemadel; sinu kommentaarid ja pildid on teretulnud! 

Siiski – meie Facebooki-sein on nagu meie elutuba ja siin kehtivad reeglid. Et kõigil, kellele me selle toa ukse avame, oleks siin hea olla, palume olla viisakad ja sõbralikud ning järgida meie head tava. Täpsemalt palume järgmist.

  • Kui kommenteerid, tee seda teemakohaselt, sõbralikult ning teise isikut ja seisukohta austavalt. Kui sa ei nõustu postitaja või teiste kommenteerijate arvamusega, vaata oma kommentaar enne postitamist eriti hoolikalt üle. 
  • Kui ei ole midagi olulist lisada, pole tingimata vaja kommenteerida. 
  • Et meie seinal valitseks sõbralik meeleolu, jätame endale õiguse eemaldada kommentaarid, mis seda rikuvad. Samuti jätame endale õiguse blokeerida lehele ligipääsu neil, kes korduvalt kahjustavad meie head tava.
  • Kui on häid ettepanekuid ja teemapakkumisi, mida on parem arutada uudisvoost väljaspool, oled alati oodatud kirjutama otse mulle: krista@mesinikeliit.ee.